Mandly představují ideální způsob žehlení větších kusů látek, jakými jsou například ubrusy, závěsy, ručníky, útěrky, ale i obtížnější kusy oblečení, například kalhoty, trička i košile. Velkou výhodou mandlů je, že není třeba pro napařování používat destilovanou vodu. Díky možnosti nastavení teploty lze mandlovat různé materiály. 

Mandl šetrně a bez problémů vyžehlí i náročnější materiály, aniž by předem musely být navlhčeny je připraven k napařování již za 1 minutu. Topné těleso, kterým je vybaven mandl, má velký povrch, což je vynikající právě pro velké kusy prádla. Topné těleso má ne jen jeden, ale oba konce volné, a tak umožňuje ideální vyžehlení materiálů, které přesahují délku válce, zejména ubrusů, záclon a závěsů, ložního prádla v neposlední řadě i kalhot či košil. Mandly jsou skvělým pomocníkem v domácnosti i menších provozech. Usnadňují žehlení a práce s nimi je velmi jednoduchá. Mandlování se tak stane vaším koníčkem.

Rychlé info Doporučujeme
Mandl Ironnette 103

Mandl Ironnette 103

Skladem
59 990 Kč
49 578,51 Kč bez DPH
Mandl Ironnette 103 je další verze mandlu pro ideální pro salony, ale své využití najde i v domácnosti. Mandl Ironnette 103 neuvěřitelně…