Poradna Mandly.cz

V této části našeho webu pro Vás přinášíme rady, tipy, triky, informace a návody, jak zacházet a žehlit s mandlem

 

1) K čemu slouží domácí mandl?

"Co je to domácí mandl? Proč je výhodné ho mít? Jak funguje, jak vypadá, jak se obsluhuje a kde všude se dá využít? Potřebuji k němu speciální vybavení? Na jaké materiály a střihy ho mohu použít? Jak vybrat mandl?"

Na to všechno odpovídá tento článek. Zvažujete koupi mandlu? Tento krátký článek vám nabídne základní informace potřebné k rozhodnutí, zdali je mandl správná volba. (Číst více)

Pokud vás zajímá víc, nebojte se kontaktovat naši zákaznickou podporu e-mailem nebo na telefon.2) Videonávody obsluhy mandlů Ironnette

Jak žehlit s mandlem? Je jejich obsluha opravdu tak jednoduchá a pohodlná? Jak se říká, nabízíme důkaz místo slibů - tyto videonávody mluví samy za sebe. Ale varujeme vás, kdo jednou mandly uvidí při práci, ihned zatouží pořídit si ho pro sebe.

Jak žehlit jednoduché textilie jako jsou prostěradla, jak mandlovat složitější kousky jako košile nebo kalhoty? Víceméně všechny otázky okolo mandlů zodpoví tato videa.

V těchto video návodech, jak na mandlu dokonale vyžehlit nejrůznější kusy oblečení či bytového textilu, se setkáte s vynikajícími mandly značky Ironnette. Mandly ostatních značek v naší nabídce jsou jim velmi podobné a kvalitou jsou srovnatelné, a tak tato krátká videa doporučujeme i zájemcům o mandly Pfaff, Miele a Ironnette. Mandly se od sebe liší detaily v konstrukci, např. délkou válce, umístěním topného tělesa, typem vody, kterou do nich doplňujete, rozměry, apod., ale způsob žehlení je stejný. (Číst více)3) Co všechno umí mandly Ironnette 85?

Seznam všech vymožeností a skvělých funkcí, kterými posílíte svou domácnost nebo malou provozovnu v případě, že si koupíte mandl Ironnette 85. (Číst více)

 

4) Tipy a triky, jak pracovat s mandlem

Hledáte-li více detailnějších informací, jak s mandlem pracovat, doporučujeme vám podívat se na tato videa nebo recenze. (Číst více)

 

5) Slovník pojmů o mandlech

Přišli jste poprvé do kontaktu se světem mandlování a zajímá vás, co je to domácí mandl, k čemu slouží patrona a co to přesně je volné rameno? Vysvětlivky pojmů ze světa mandlů najdete tady. (Číst více)

 

6) Články o mandlech

Zde najdete zajímavé a poutavé povídání okolo (nejen) domácích mandlů, historie mandlování, žehlení lisováním a podobných témat. (Číst více)