Mandl HOLEK 103 známý také jako mandl Ironnette 103 je oblíbený a skvělý pomocník v provozech i domácnostech. Každý, kdo hodně žehlí, kdo žehlí velké kusy prádla a kdo si žehlení rád ulehčí, určitě nesáhne vedle při volbě žehlícího mandlu s délkou válce 103.


Mandl HOLEK 103 ocení zejména malé hotely a penziony, mateřské školky, fitka a sauny. Dále také maséři, ale i menší čistírny a prádelny. Mandl se prostě hodí všude tam, kde je potřeba vyžehlit hromady prádla, ať už se jedná o rovné ručníky, ložní prádlo, ubrusy i běžné prádlo. Žehlení probíhá v nejvyšší kvalitě, včetně kvalitního napaření a s podstatnou úsporou času i elektrické energie.

MANDL HOLEK 103 NYNÍ S PRÁZDNINOVOU SLEVOU!

Přednosti mandlu HOLEK 103:

Snadná instalace

Pro provoz mandlu Vám stačí klasická elektrická síť 220-240V/ 50 Hz.

Mandl stačí pouze vybalit, zvednout válec do pracovní polohy, doplnit vodu do zásobníku, zapojit do sítě a zapnout. Po zapnutí mandlu se válec zdvihne. Sejměte ochranný papírový obal válce a mandl je připraven. Potom už můžete vesele žehlit. 

Jednoduchá obsluha

Žehlené prádlo položíte na stolek před válcem a vsunete mezi válec a žehlicí plochu, aby jej po sešlápnutí válec zachytil. Dále budete prádlo pouze přidržovat na okrajích tak, aby se posouvalo rovnoměrně na obou stranách.

Pohodlné žehlení

Žehlit můžete i v sedě, aby Vás nohy ani záda nebolely.

Pět žehlicích programů

Teplotu mandlu si jednoduše nastavíte podle druhu žehleného prádla: len, bavlna, vlna, hedvábí, syntetika

Plynule nastavitelná rychlost otáčení válce

Rychlost otáčení válce snadno ovlivníte různou intenzitou sešlápnutí pedálu.

Napařování

Pro dokonalé žehlení můžete využít napařování, které zajistí efektivní provlhčení prádla. Pro napařování můžete volit 3 stupně intenzity. 

Pro napařování můžete používat vodu destilovanou. V případě používání kazety s granulátem proti usazování vodního kamene (viz příslušenství) můžete používat i vodu z kohoutku.

Jednoduché žehlení i složitějších kusů prádla

Díky dvěma volným ramenům můžete na mandlu snadno vyžehlit i složitější kusy prádla, jako jsou košile, halenky, sukně a jiné.

  Nenáročný na prostor

  Mandl při skladování nezabere více místa než obyčejná židle. Stačí sklopit válec a mandl na zabudovaných kolečkách zasunout tam, kam chcete.

  Případný výpadek elektrické energie prádlu neublíží

  Výpadek proudu nezničí prádlo, které zrovna máte v mandlu. Stačí použít páku na pravé straně mandlu pro uvolnění prádla. 

  Šetrný k životnímu prostředí

  Poměr příkonu a výkonu předčí klasické žehličky. Díky velké žehlicí ploše žehlíte rychle a efektivně, zejména velké rovné kusy prádla.

  Jestliže přestanete žehlit po dobu delší než 8 minut, je vyhřívání mandlu automaticky odpojeno a nedochází ke zbytečné spotřebě elektrické energie.