Společnost OK business, s.r.o. jsme česká obchodní společnost

Provozujeme rodinu internetových obchodů, které se specializují především na oblast šití a šicích strojů:

Specializovaný internetový obchod Ráj šití.cz a maloobchodní prodejna - zahrnuje kompletní nabídku všech značek šicích strojů a příslušentví, plotrů, mandlů, žehlící techniky a galanterie. Ráj šití.cz je významným prodejcem šicí techniky. Za služby poskytované svým klientům získal certifikát portálu Heureka Ověřeno zákazníky. Pozitivní hodnocení tisíců spokojených zákazníků, kteří realizovali svůj nákup šicích strojů, overlocků, příslušenství k šití a šicí techniky prostřednictvím eshopu, garantují kvalitu našich služeb. Předností našeho obchodu je i objektivní poradenství a zaškolení na zakoupené stroje.

Specializovaný internetový obchod Lucznik.cz - jako autorizovaný distributor tradiční polské značky Lucznik pro ČR a SR nabízíme na tomto e-shopu kompletní nabídku strojů Lucznik, příslušenství na nové i staré stroje a další výrobky bílé techniky značky Lucznik.

Specializovaný internetový obchod Šicí stroje Veritas - nabízí nejširší nabídku šicích strojů Veritas na českém trhu vč. náhradních dílů a příslušenství na nové i staré stroje.

Specializovaný internetový obchod Mandly.cz - nabídka obsahuje žehlící lisy a mandly jak pro domácnost, tak i pro průmyslové využití.


Pro všechny, kteří se zajímají o šicí stroje a šití více, jsme připravili další webové stránky:

Sici-stroj.cz je blog, který se zabývá problematikou šicí stroje a poradenstvím. Řada článků vysvětlí čtenáři pojmy ze světa šití, osvětlí systém práce pro šicí stroje, overlocky, coverlocky, nabídne příběhy vynálezců a společností vyrábějících šicí stroje, a také přispěje různými nápady a postřehy.


Každý distributor a výrobce je povinen být zapojen do sdružených systémů. Pokud tak nečiní, vystavuje se porušení zákona o obalech a porušuje tak svoji povinnost o zajištění zpětného odběru a využití odpadu z obalů atd. Naše společnost OK business, s.r.o. je zapojena do Systému sdruženého plnění a plní si tak svoje zákonné povinnosti. Toto svědčí o důvěryhodnosti naší firmy v očích zákazníků, kteří by toto měli po svých dodavatelích vyžadovat, aby se nedostali následně do problémů, až budou tuto otázku řešit a také o solidnosti. Naše společnost plní svoji povinnost k zajištění zpětného odběru a využití odpadů z obalů způsobem podle zákona. Společnost EKO-KOM je vedena pod klientským číslem EK-F06090015. Zároveň je naše společnost registrovaná v seznamu výrobců (již od roku 2005), kdy uzavřela smlouvu o kolektivním plnění se společností ELEKTROWIN a je vedena pod registračním číslem: 05166/07-ECZ.