Videonávody na použití mandlů

Podrobné a skvěle zpracované videonávody od výrobce mandlů Ironnette vám krok po kroku ukáží, jak používat mandly pro rychlé, pohodlné a profesionální žehlení vašeho prádla. Dozvíte se, jak postupovat při mandlování nejrůznějších střihů a materiálů od košil, triček, svetrů, ložního prádla a ručníků až po puky kalhot. Český doprovodný komentář vám pomůže se zorientovat i v detailech manuální obsluhy mandlů Ironnette.

Ve videích uvidíte obsluhu vynikajících mandlů značky Ironnette, která se v některých směrech může lišit od obsluhy mandlů jiných značek (například druhem vody, kterou doplňujete do mandlů, neboť do některých se doplňuje kohoutková, do jiných však destilovaná, atp.). Také jednotlivé modely mandlů se od sebe mohou v drobnostech lišit. Vždy se podívejte do návodu ke konkrétnímu modelu mandlu, který vlastníte. Návod v českém jazyce by měl být přiložený k mandlu v momentě doručení.

Samotný způsob mandlování oblečení je ale v principu stejný, neboť každý mandl využívá pro žehlení žehlicího válce, který prádlo tlačí do podložky. S těmito návody tedy budete schopní vyžehlit košili i na mandlech jiných značek.

Ve videích najdete:

1) Sklopení a rozložení mandlu Ironnette, 2) Výměna potahů, 3) Jak doplnit vodu, 4) jak používat ruční páku Ironnette, 5) napařování svetru, 6) jak vyžehlit velkou osušku, 7) jak vyžehlit sukni, 8) jak vyžehlit ložní prádlo, 9) jak vyžehlit košili, 10) jak vyžehlit tričko, 11) jak vyžehlit puky kalhot, 12) jak vyžehlit ručník

1) Ironnette - Sklopení a rozložení mandlu

2) Ironnette - Výměna potahů

3) Ironnette - Jak doplnit vodu

4) Ironnette - Jak používat ruční páku

5) Ironnette - Napařování svetru

6) Ironnette - Jak vyžehlit velkou osušku

7) Ironnette - Jak vyžehlit sukni

8) Ironnette - Jak vyžehlit ložní prádlo

9) Ironnette - Jak vyžehlit košili

10) Ironnette - Jak vyžehlit tričko

11) Ironnette - Jak vyžehlit puky kalhot

12) Ironnette - Jak vyžehlit ručník